Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House

  • 130 m²

Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House ligger i Liverpool med 4 værelser måler det 130 m² og rummer 8 gæster. Villaen har en førsteklasses placering i Liverpool, 1 km fra St George's Hall.

Gæster er velkommen til at bruge 3 badeværelser.

Der tilbydes et fuldt udstyret køkken i denne indkvartering.

Beliggende i Chinatown kvarter, tilbyder denne feriehus nem adgang til Concert Square. Hvis du har lyst til at besøge omgivelserne, skal du udforske Albert Dock 1,1 km derfra. Sådanne vigtige seværdigheder i Liverpool, såsom Liverpool One ligger lige i nærheden. Du kan komme til Cunard-bygningen om få minutter i bil. Duke St/suffolk St busstoppested kan findes inden for 150 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House Liverpool
Host & Stay - Chavasse Chambers
pris kun for mobil

Host & Stay - Chavasse Chambers

42 m fra overnatningsstedet
USD 442 USD 398
pr. nat
Host & Stay - Ropewalks Abode
pris kun for mobil

Host & Stay - Ropewalks Abode

251 m fra overnatningsstedet
USD 535 USD 482
pr. nat
Stylish Liverpool Apartment With Parking & Balcony
pris kun for mobil

Stylish Liverpool Apartment With Parking & Balcony

9.2
Fantastisk 5 anmeldelser
264 m fra overnatningsstedet
USD 516 USD 464
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Liverpool John Lennon Lufthavn
    13 km

    Togstationer

    Liverpool Central Station
    500 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Gratis parkering

    Serviceydelser

    • Vagtservice

    I køkkenet

    • Kedel
    • Tørretumbler
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Patio
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Tæppebelagt gulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Hvilke populære attraktioner ligger tæt på Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House villa?
      Du kan besøge Liverpool One, som ligger i nærheden af Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House villa.
    • ❓
      Kan vi parkere vores bil i nærheden af Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House villa?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House villa.
    • ❓
      Hvilke restauranter ligger tæt på Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House villa?
      Restauranter i nærheden af Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House villa omfatter Amalia Italian Restaurant og Lunya Liverpool.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Liverpool John Lennon Lufthavn
    13 km

    Togstationer

    Liverpool Central Station
    500 m

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Superb Location Stunning Luxury 4 Bedroom House Liverpool

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk